Дойдоха да ме бият. Аз много исках някой от тях да

...
Дойдоха да ме бият. Аз много исках някой от тях да
Коментари Харесай

Борисов към ПП-ДБ: Аз, когато съм се бил, те са играли балет 

Дойдоха да ме бият. Аз доста желаех някой от тях да ме пипне. Помислих, че могат да се изгарят с мен, сгънат, спокоен - помислих, че могат да ме пипнат по ушите. Така водачът на ГЕРБ

" Целта им беше да си изпусна нервите и да го заваля един от тях. Но аз когато съм се бил, те са били несъмнено на курс по балет. Не могат да ме извадят от равновесие през днешния ден. Аз приказвам и те идват - бабаити. Тестостерон лъхаше от, сподели шеговито Борисов. 

Борисов съобщи още, че кметът на София е " прелестен претендент за президент ". 

" Най-лесно се бие подобен човек ", сподели той и изрази рецензия към кмета:

" Криза с боклука в София. Един ден - детонация, на идващия ден, не се приказва. Що? Защото си докара негова компания. София отново си е мръсна. Вдигат синята зона. Съгласявам се. Когато вдигаш цените, взимаш от джобовете на софиянци и си от ПП–ДБ, това е промяна. А в случай че вдигаш с 1% вноската, това е обир “, сподели водачът на ГЕРБ.

" Какво би станало, в случай че държавното управление падне в този момент? Мигновен безпорядък. Цените ще отидат в небесата. Пълно компрометиране на еврозоната ", сподели още той. 

По тематиката за бюжета, Борисов цитира думи на ръководителят на Комисията по бюджет и финанси:

" Ако замразим дейностите на бюджетната комисия, в случай че във вторник държавното управление се разбере със синдикатите и работодателите, ние се разберем с останалите партии, приема се от бюджетната комисия и се включваме до Нова година ".
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР